Chat Yapan _CoKoPrEnS_ Kimdir?

Ücretsiz sohbet sitesinde sizlere, bizimle birlikte olup chat yapanları tanıtmak istedik. Ve bu noktada da, magazinsel değerinin yüksek olacağını düşündüğümüz _CoKoPrEnS_’i ilk, chat yapan konuğumuz olarak sizlere tanıtmayı tercih ettik. Ücretsiz sohbet sitesinde böyle bir şey yapmak, chat yapanları tanıtmak nereden aklımıza geldi derseniz, _CoKoPrEnS_ hakkında, hiç sahip olmadığımız bir bilgiye, küçücük bir soru ile ulaşmamız, bizi bu duruma teşvik etti. Peki kimdir _CoKoPrEnS_? Onu ilk olarak kendisinden dinleyelim.

“<_CoKoPrEnS_> adım kenan 33 yaşındayım asLen erzurumLuyum İstanbulda ikamet ediyorum İnsan kaynakları sorumLusu oLarak çalışıyorum bir firmada sanaL alemde yakLaşık 13 seneLik bir qeçmiŞe sahibim yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :D”

Gördüğümüz üzere, _CoKoPrEnS_’in, kendini, kendi ağzından tanıtım şekli şu şekilde:
Nicki: _CoKoPrEnS_
Adı: Kenan
Yaşı: 33
Doğum Yeri: Erzurum
Yaşadığı Yer: İstanbul
Mesleği: İnsan kaynakları sorumlusu
Sanal Yaşı: 13

Gördüğünüz gibi, _CoKoPrEnS_’in medeni hali ile ilgili kendi ağzından vermiş olduğu herhangi bir bilgi bulunmuyor. Geçtiğimiz hafta, HepSohbet.Net sunucumuza _CoKoPrEnSeS_ nickli bir arkadaşımız geldi. Ve: “Yetti artık _CoKoPrEnS_’in yaptıkları, ona gününü göstermeye geldim” dedi. Bu cümlenin bir şakadan ibaret olduğu tabi ki sunucumuzda bulunan, chat yapan herkes tarafından anlaşıldı. _CoKoPrEnSeS_, _CoKoPrEnS_’i çok bekledi; ama denk getiremedi.

_CoKoPrEnSeS_ sunucudan çıktıktan bir müddet sonra _CoKoPrEnS_ geldi. Ona prensesinin geldiğini söylediğimizde bize inanamadı. Öyle birinin olmadığını söyledi.

Tam bu sırada, bir başka arkadaşımın mesajını aldım. Bana sormuş olduğu soru şu oldu: “Almina’cım, _CoKoPrEnS_ ve xxx çıkmaya mı başlamış?” Haberim olmadığını söyledim. Ama soruyu soran arkadaşım sunucuda bir kaç gündür yoktu. Sen nerden öğrendin dediğimde, birbirlerine hitap şekillerinden öğrendiğini söyledi.

Bu olayın üzerinden de bir kaç gün geçti ve biz ücretsiz sohbet sitesinde, chat yapanlarla sohbet ederken, _CoKoPrEnS_’in prensesinin nerde olduğunu yeniden sorduk. Aldığımız yanıt şuydu: “Benim prensesim evde.” Şaka yapıyor sandık tabi; çünkü kendisi oldukça özgür. “Adam evliymiş” dediğimde, bunun üzerine verdiği cevap da şu oldu: “Sormadınız ki söyleyeyim.”

Peki ben size şimdi yeniden soruyorum: Biraz önce sizlerle paylaşmış olduğumuz _CoKoPrEnS_’in tanıtım yazısı içerisinde, yaşından adına, doğum yerinden ikamet yerine kadar her bilgi yazarken, evli olduğu bilgisinin yazdığını görebildiniz mi? Şahsen ben göremedim. 🙂

Bugün Prensesini davet ettiğimizde ise bize, o bensiz bir yere gitmez dedi. Merak edip sebebini sorduğumuzda, yoksa “kafese mi kapattın?” dediğimizde ise “O bizim aramızdaki mesele” diyerek konuyu kapattı ve, “Bunu da yazıya eklersin” dedi. Ben de kaçırır mıyım? Ekledim tabi ki.

Ancak benim anlamadığım nokta şu: Ücretsiz sohbet sitesinde chat yapan _CoKoPrEnS_, neden eşinin özgürlüğünü kısıtlıyor? Gayet güleryüzlü ve modern gibi görünen, espirili _CoKoPrEnS_, neden eşine karşı bu şekilde kısıtlayıcı oluyor? Ben anlayamadım. Anlayabilen bir adım ileri çıkabilir.

2 yorum

 1. ÖnceLikle şunu belirtmek isterim ki bir emek sarf edip bunları kaleme aldıqınız için Teşekkürler ederim:)
  Gördüğünüz gibi, _CoKoPrEnS_’in medeni hali ile ilgili kendi ağzından vermiş olduğu herhangi bir bilgi bulunmuyor. ( Çünkü sormadınız ):D soRanLara cevabımı veriyorum.
  Bu kadar yazı yazacaqınız Bilseydim Oturup kendimi baştan anLatırdım:) Siz olayı çok derinleştirmişSiniz oysaki benim size kendimi tanıtırken yüzeysel tanıtmışTım:D
  Evet _CoKoPrEnS_ evLi eşi ile de mutLu qiden bir yuvası var( Allah herkese Mutlu bir evlilik nasip etSin).
  _CoKoPrEnSeS_ olaYına qeLince de şakadan ibaret olduqunu sizde belirttiniz. Açıklama yapmama gerek yok diye düşünüyorum.
  Emeqinize tekrardan Teşekkür ederim

  SayqıLarımla:D

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.