Chat Yapan BiriCik Kimdir?

Ücretsiz sohbet sitesinde chat yapanlar arasında yer alan BiriCik, bizim bugünkü chat yapan konuğumuz olacak. BiriCik kimdir sorusunun yanıtını chat yapanlar arasında, diğer isimler gibi bulabileceksiniz. Peki BiriCik kimdir sorusunun yanıtını vermek nereden aklımıza geldi derseniz, kendisi makalelerimizi paylaştığımız sitelerin adreslerini istedi ve chat yapan Almina kimdir başlıklı konumuza çok güzel bir yorum bıraktı. Bu nedenle, biz de onu, ücretsiz sohbet sitesinde tanımak istedik. İşte BiriCik’in kendi kaleminden tanıtımı:

Chat Yapan BiriCik Kimdir?

“30 yasındayım. Muhasabe mezunuyum. Çeşitli sohbet sitelerinde takılmış olmakla birlikte, bir süre hayata küsmüş; chate ara vermiştim. Sonrasında hepsohbet’i buldum. Aslen Konya’lı olmakla birlikte şuan istanbul’da yaşamaktayım. Evde baktıgı ninemi yeni kaybettim. Evlenmedim ve evlenmeyi de düşünmüyorum. Chatleşmeyi seviyorum. Adım Bihter 😀 Ev kuşuyum şu an bir de…”

Ücretsiz sohbet sitesinde chat yapanlar arasında yer alan BiriCik kendini bu şekilde tanıttı. Ve kendini tanıtırken de, “chat yapan biri olarak, gizemimden biraz kurtulayım değil mi? Gerçi çok gizemli değilim ama, bir konuşmaya başlarsam ev adresim dışında pek çok şeyi paylaşabilirim.” dedi.

BiriCik kimdir sorusunu sormadan önce kendisine, ücretsiz sohbet sitesini nasıl bulduğunu, kendisine birinin tavsiye edip etmediğini sormuştum. Buna da cevabı: “Siteyi Google’de arama yaparken buldum. Çok alt sıralardaydı. Tek tek hepsine baktım. Sonra buraya geldim. Benimle SimGe ilgilendi. Burayı sevdim ve kaldım.” şeklinde oldu.

Yakın zaman içerisinde chat yapan BiriCik, ücretsiz sohbet sitesine, yazmış olduğu makalelerle de katkıda bulunacağını belirtti. Büyük sitelerde hiç takılmadığını da eklemeden, kendisi ile ilgili vermiş olduğu bilgileri bitirmedi.

Peki ya bize göre BiriCik nasıl bir arkadaş? Kendisini bugüne kadar çok fazla tanıma şansım olmamıştı; ama sohbetleri keyifli, sakin, her zaman yapıcı idi. Bugün ise kalbinde gerçek anlamda çok hassas bir insan olduğunu anlamış oldum. Daha çok bizimle olup, her zaman ekibimizde kalması dileği ile BiriCik’e ücretsiz sohbet sitesinde keyifli sohbetler ve hayatının geri kalanında bol şans diliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.