Chat Yapan Zehra Kimdir?

Ücretsiz sohbet sitesinde chat yapanlar arasında yer alan Zehra’yı ilerleyen bölümlerde sizlere tanıtmaya çalışacağız. Chat yapanlar arasında kendine bir farklılık yaratan Zehra, “Ben ne zaman evleneceğim?” diyerek katıldı aramıza. Sonrasında bize kriterlerinden söz etmeye başladı. Ücretsiz sohbet sitesinin en canlı karakterleri ve renkli nicklerinden biri olduğunu anlamamız, bunun sonrasında hiç de zor olmadı. Şimdi sizlere, chat yapanlar arasında yer alan, chat yapan Zehra’yı tanıtalım.

Chat Yapan Zehra Kimdir?

Ücretsiz sohbet sitesinde chat yapanlar arasında yer alan Zehra’mızı önce kendi ağzından tanıyalım; sonrasında da olayın magazinel kısmına bakalım:

“Adım Zehra. 26 yaşındayım. Bekarım. Hemşireyim. 11 senelik sanal geçmişim var. Sanal evet; 15 yaşında çocuk yaşta başladım. İstanbul, doğma büyüme; ama aslen Adıyaman’lıyım. Kendime koca aramakla meşhur biriyim. Daha ne yazim?”

Ücretsiz sohbet sitesinde chat yapan ve Forum ile ilgilenen Zehra’nın yazdıklarından sizin de anlayacağınız üzere kendisi biraz cadı. 26 yaşında olmasına rağmen evde kaldığını düşünüp, İstanbul Üsküdar’da evi olan, aylık 7.000 TL üzeri maaşı bulunan, gece vardiyesinde çalışmayan, mavi gözlü biri ile izdivaç kurmak istedi. Detayları biliyorum; çünkü yayınlarda defalarca tekrarladım.

Gece çalışan bir eş istemiyor; bunun sebebi karanlıktan korkuyor olması. Zehra ışıkları kapatmadan uyuyor ve dışarıdan gelen köpek seslerinden; hatta Ağustos böceklerinin sesinden dahi korkuyor. An itibari ile Şanlıurfa’da hemşirelik yapıyor. Muhtemelen İstanbul’da birisi ile evlenip, İstanbul’a tayinini yaptırmak istiyor; eş durumundan… 🙂

Bir de aylık 7.000 TL maaş istiyor, çünkü chat yapanlar arasında yer alan Zehra’nın şans oyunlarına olan ilgisi büyük. Bir de yemek yapmayı çok sevmiyor. En kolay yemek olan çorba ile ya da arkadaşlarının yaptığı çiğ köftelerle karnını doyurmaya çalışıyor. 🙂

Tüm bunları bir kenara bıraktığmızda; yani işin espirisi bir yana dediğimizde ise Zehra, çok duygusal bir insan ve müzik dinlemeyi, istek yapmayı seviyor. Özellikle de eski pop slow şarkıları dinlerken hüzünleniyor. Her ne kadar karanlıktan ve yalnızlıktan korksa da, kendi ile dalga geçebilen, medeni cesareti çok yüksek bir insan ki onun yaptığını herkesin yapamayacağını hepimiz çok iyi biliyoruz.

Ücretsiz sohbet sitesinde chat yapan Zehra’ya, hayatında mutluluklar diliyor ve gülen yüzünün solmamasını temenni ediyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.