Ramazan Sohbet Odaları

11 ayın sultanı Ramazan bugün itibari ile başlamış durumda. Havaların henüz çok ısınmamış olması, oruç tutmayı kolaylaştırıyor; ama yine de oruç süresinin 16 – 17 saati bulması, özellikle canı sıkıldığında, sıkıntısını yemek ile bastırmaya çalışanları zorluyor. Ancak Ramazan ayının tek sorunu bu değil, bunun yanında, iftar sonrası sahura kadar olan zamanın nasıl değerlendirileceği ve iftara kadar olan ve genellikle geçmeyen zamanın nasıl doldurulacağı da düşünülüyor. Tam da bu noktada ramazan sohbet odalarına dahil olabilirsiniz. Ücretsiz sohbet sitesinde, günün 24 saati, sınırsız sohbet keyfini yaşayabilirsiniz. Ve zaten ramazan sohbetinin tadı bir başkadır.

Ücretsiz sohbet sitesinde ramazan sohbeti etmek için, mutlaka bilgisayarınızın başında olmak durumunda değilsiniz. Koltuğunuza uzanıp, telefonunuzu elinize alarak internete bağlanıp, ramazan sohbet odalarına girebilir ve hem keyifli sohbetin tadını çıkartabilir; hem de kesintisiz canlı radyo dinleme avantajını yakalayabilirsiniz. Radyomuz üzerinden sevdiklerinize, istemiş olduğunuz şarkıları armağan etmeniz de cabası…

Ücretsiz sohbet sitesine giriş yapmak için, Nick yazan yere, insanların size seslenebilmeleri adına bir isim girmelisiniz. Bu isim sizin kendi adınız olabileceği gibi, Pirlanta benzeri bir rumuz da olabilir. Şifre girmek zorunda değilsiniz. Ancak siteye girdiğinizde, almış olduğunuz nick daha önce kaydedilmiş ise nickiniz değişecektir. Kayıtlı bir nick almadı iseniz, nickiniz değişmez. Bu durumda siz almış olduğunuz nicki kaydedebilir ve ramazan sohbetinize başlayabilirsiniz.

Hayırlı ramazanlar
Keyifli sohbetler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.