En İyi Mirc Script Hangisi?

En iyi mirc script hangisi sorusunun yanıtını bu yazımızda, ücretsiz sohbet sitesi olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Çünkü eğer ücretsiz sohbet sitesine giriyorsanız, en iyi mirc scripti kullanmanın da sizin hakkınız olduğunu düşünüyoruz. Çünkü gündemde çok fazla mirc script var. Ancak bunların bazılarının içerisinde virüs bulunurken, bazıları da kullanıcıların, bilgisayarı kastığına dair şikayetlerine maruz kalıyor. Tabi ki en iyi mirc scriptin sahip olduğu, onu diğer mirc scriptlerden ayıran bazı özellikler de bulunuyor. Şimdi sizlere, ücretsiz sohbet sitesinin kullandığı ve en iyi mirc script olduğunu iddia ettiğimiz mirc scriptimizin tanıtımını gerçekleştireceğiz.

En İyi Mirc Script Hangisi?

Ücretsiz sohbet sitesine, güncellenerek bir kaç gün öncesinde eklenen en iyi mirc script aslında tarafımca iki seneye yakındır kullanılmakta idi. Çok memnun olmam ve durumu arkadaşlarıma bildirmem; aynı zamanda da en iyi mirc script hangisi diyenlerle elimdeki mirc scripti paylaşmam dolayısı ile sanırım onlar da rahat kullanmış olsalar gerek ki, bir kaç güncelleme ile birlikte, ücretsiz sohbet sitesinin mirc scripti olarak kullanmaya başladık. Güncellemelerden sonra ben de eski sürümü silip, yenisini kullanmaya başladım. Peki neden en iyi mirc script olarak ücretsiz sohbet sitesinin mirc scriptini sizlere öneriyoruz?

Yapılan güncellemelerin öncesinde dahi, en iyi mirc script hangisi sorusunun yanıtı, ücretsiz sohbet sitesinin mirc scripti idi. Çünkü:
■ Bilgisayarı kasmıyordu.
■ İçerisinde virüs yoktu.
■ Ekran görünümü oldukça sade ve göz yormuyordu.
■ Diğer bazı mirc scriptlerde olduğu gibi, ekranın sağ tarafının rengi simsiyah değildi.
■ Bir ücretsiz sohbet sitesine girdiğinizde, kendi radyosunu dinletmek için size dayatma yapmıyordu.
… Bunlara ek daha bir çok özellikten söz edebiliriz.

Şimdi bir de bu özelliklerin üzerine, en iyi mirc script olduğunu belirtip, özelliklerini saymış olduğumuz mirc script, ücretsiz sohbet sitesinin mirc scripti oldu ve üzerine bazı özellikler eklenerek güncellemesi yapıldı. Peki şimdi neden en iyi mirc script?

■ Hala bilgisayarı kasmıyor
■ Virüs taraması yapılarak kullanıma sunuldu; yani virüs içermiyor.
■ Ekran görünümü göz yormuyor.
■ Kullanılan renkler oldukça canlı; önceki iconların bazıları kaldırıldı.
■ İçerisinde radyo yer alıyor; ama diğer mirc scriptlerde olduğu gibi, bunun için bir dayatma söz konusu değil. Ücretsiz sohbet sitesine girdiğinizde, web girişi yapmadan, kesintisiz canlı radyo dinleyebiliyorsunuz.
■ Sonradan yüklemek isteyebileceğiniz “Seslenme uyarısı” gibi bazı remoteler, sizi uğraştırmamak adına, önyüklü olarak mirc script ile birlikte sizlere ulaşıyor.
■ Kullanımı kolay bir menüye sahip. Her şeyi istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Komut bilgisine sahip olmak zorunda değilsiniz.

En iyi mirc script hangisi sorusunun yanıtını bizler için daha da iyi hale getiren ExCaLuBuR’a emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.