Masaüstü Sohbet Programı

Ücretsiz sohbet sitesi kullanımını sizlere, masaüstü sohbet programı hazırlayarak daha kolay bir hale getirmeye çalıştık. Siz bakmayın masaüstü sohbet programı dediğimize! Aynı zamanda kesintisiz canlı radyo dinleyebileceğiniz ve istemiş olduğunuz şarkıları yayındaki DJ’imize ulaştırabileceğiniz bir program masaüstü sohbet programı. Peki masaüstü sohbet programı nasıl kurulur? Masaüstü sohbet programı nasıl kullanılır? Bu soruların yanıtlarını ilerleyen bölümlerde bulabileceksiniz.

Masaüstü Sohbet Programı Nasıl Kurulur?

İçerisinde ücretsiz sohbet sitesini bulabileceğiniz, kesintisiz canlı radyo dinleyerek, sevdiğiniz parçaları isteyebileceğiniz masaüstü sohbet programını, ilk olarak, aşağıdaki resme tıklamak sureti ile içerisinde Windows 7 ve üzeri işletim sistemi ve FrameWork 4.0 ve üzeri yüklü olan bilgisayarınıza indirin.

Sonrasında indirmiş olduğunuz masaüstü sohbet programını çift tıklayarak; ya da üzerine sağ tıklamak sureti ile yönetici olarak Çalıştırın. Ücretsiz sohbet sitesine ulaşabilmek için masaüstü sohbet programını kuracağınız hedef klasörü seçin; eğer hiç bir klasör seçmezseniz programı normal şekilde kurmuş olacaksınız ki bu da herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. İleri tıkladığınızda, bir kaç saniye içerisinde masaüstü sohbet programı ve kesintisiz canlı radyo dinleme programınız kurulmuş olacaktır. Bitir’e tıklayarak ücretsiz sohbet sitesini, masaüstünüze, Masaüstü Radyo ismi ile atmış olursunuz.

Masaüstü Sohbet Programı Nasıl Kullanılır?

Masaüstünüze gelmiş olan, Masaüstü Radyo isimli programa çift tıklayarak açın. O andan itibaren kesintisiz canlı radyo dinlemeye başlayacaksınız. Bununla birlikte, istek hattı da karşınıza çıkacak. Güvenlik sorusu olarak verilmiş olan toplama işlemini yapıp, istediğiniz şarkıyı yayındaki DJ’imize ulaştırabileceksiniz. Sol tarafta ise ücretsiz sohbet sitesine giriş yer almakta. Bu kısma kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek, masaüstü sohbet programını aktif etmek adına Sohbete Bağlan butonuna tıklamanız yeterli olacak.

Ücretsiz sohbet sitesinde bizimle birlikte, kalıcı, seviyeli arkadaşlık, dostluk ve hatta aşklara yelken açabilirsiniz. Masaüstü sohbet programı ile bunu, sadece bilgisayarınızı açıp, hemen sonrasında gerçekleştirebilir, bir tarayıcı kullanmaya gerek dahi duymazsınız. O halde size keyifli sohbetler dileriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.