Ücretsiz Sohbet Sitesi HepSohbet.Net

Ücretsiz sohbet sitesi kullanımını son zamanlarda alışkanlık haline getirmiş olan bizler, HepSohbet.Net adresinde mobil sohbet ve web sohbet girişleri ile oldukça kaliteli bir ortamın içerisine adım atıyoruz. Kimilerimiz bu platformda yeni arkadaşlık ve dostluklar ediniyor; kimilerimiz ise kalplerinde yeni aşklara yelken açıyor. Yaklaşık 2 ay öncesinde TRRadyo.Com ile ortak yayınlar yapmaya başlayan ücretsiz sohbet sitesinin mutfağında kimler var? Sizlere ilerleyen bölümlerde bu sorunun yanıtını vermeye çalışacağız.

Ücretsiz Sohbet Sitesi HepSohbet.Net

■ ArAnAnAdAm: Sunucu Sahibi
■ StormaTe: Sunucu Sahibi
■ ExCaLuBuR: Root Administrator
■ MUSTANG: Root Administrator
■ Buraq: Root Administrator
■ SimGe: Network Administrator
■ BuRsaLy: Services Administrator
■ Almina: Services Administrator
■ Naze: Server Administrator
■ Ceren: Server Administrator
■ Zehra: Co Administrator
■ KaRaKuLe: IRC Operatör

Web sohbet ve mobil sohbette, son zamanların en çok tercih edilen ismi olan ücretsiz sohbet sitesi HepSohbet.Net görev dağılımından da sizlere kısaca söz etmek istersek:

■ MUSTANG: Genel Sorumlu
■ SimGe: Oper & Admin Sorumlusu
■ Buraq: Güvenlik Sorumlusu
■ Zehra: Web & Forum Sorumlusu
■ NaZe: Global Kanal Sorumlusu
■ CeReN: Global Kanal Sorumlusu
■ KaRaKuLe: Global Kanal Sorumlusu
■ BuRsaLy: Help & OperHelp Sorumlusu
■ Almina: Radyo Sorumlusu

Ücretsiz sohbet sitesi HepSohbet.Net’in tanıtımını bu şekilde, kısaca gerçekleştirdik. Elbette bizimle birlikte etkin rol alan diğer arkadaşlarımızdan da ilerleyen zamanlarda söz edeceğiz. Ancak şu anda, web sohbet ve mobil sohbet platformumuzda, adı geçen tüm arkadaşlarımızın yorumlarını burada sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bizimle olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz.

7 yorum

  1. HepSohbet.Net ile yaklaşık 2 ay önce, ExCaLuBuR aracılığı ile tanıştım. “Gel radyonu buraya ekleyelim” dedi. Sonrasında ArAnAnAdAm ile görüştük ve anlaştık. ArAnAnAdAm ve MUSTANG’ı nick olarak önceden de biliyordum, ama pek bir tanışmış değildik. ExCaLuBuR ise yaklaşık 1 senedir, Buraq’la birlikte tanıdığım bir isimdi; sözüne güvendiğim biri idi. Buraq’ın ne kadar gıcık olduğundan bahsetmeyeceğim şimdi 🙂 Kısacası, HepSohbet.Net ve TRRadyo.Com olarak bir yola çıktık. Ve bu noktada bir kere olsun sorun yaşamadım. Dolayısı ile söz konusu birlikte çalışma konusunda ExCaLuBuR’a, desteklerinden dolayı da ArAnAnAdAm ve StormaTe’ye teşekkür ediyorum. Her ihtiyacım olduğunda bana yardımcı olan ve radyomuza katkıda bulunan tüm arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Birlikte, çok daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. O zaman, bize başarılar deyip, yorumumu sonlandırayım 🙂

  2. Yaklaşık 5-6 aydır aktif olan ” http://wWw.HepSohbet.Net ” Sitesinde kendi çapımızda takılırken MUSTANG’in aracığı ile ExCaLuBuR’u sitemize çağırdık (kitledik)bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak için kendisi de sağolsun bizi kırmadı ve ekibimizde genel sorumlu olarak görev almayı kabul etti. İlk iş olarak TRRadyo.Com’u linklemeyi teklif etti. TRRadyo.Com un yapımcısı Almina ile konuştuk ve anlaştık. Radyo konusunda kafamız rahatladı. Çünkü Almina bu işin hakkını gerçekten fazlasıyla veriyor 🙂 Çıktığımız bu yolda Allah utandırmasın dedikten sonra aramıza yeni katılan ve katılmayı düşünen herkese Hoşgeldiniz diyorum. Kaliteli Sohbet’in ve Müziğin Adresi http://wWw.HepSohbet.Net & http://wWw.TRRadyo.Com

  3. Hepsohbet kanalina bi arkadaşimin tavsiyesiyle geldim normalde hiç bir yere takılmazdim begenmezdim hiç bir yeri buraya geldigimden beri memnunum ortam harika aile gibiyiz burda herkesin buraya takılmasini tavsiye ederim eşsiz djlerle daha harika bi ortam..

  4. Sevgili arkadaşim almina ilk öncelikle bu güzel yazini klavyeye aldigin için sana teşekür ederim.İyiki seni tanima firsatimiz oldu bu imakni bize veren ex hacimada ayriyeten tesekurlerimi sunarim.Sorunsuz ve uzun süreli arkadaşligimizin sürmesi dilegiyle. İyi akşamlar dilerim.MUSTANG

  5. Çok sevdiğim kendimi evimde hissettiğim tek yer. Djler ve dj sorumlumuz sevgili alminanın yaptıgı kaliteli yayınlarla dahada güzel bir ortam haline dönüşmektedir.

  6. Merhabalar herkeze. Okuduğum güzel yorumlar için herkeze tşk ediyorum. Arkadaşlarımın da bahsettiği gibi trradyo ve hepsohbet radyo sohbet sunucularında güzel bir ekip ve arkadaşlık ortamında sohbetimizi radyomuzu büyütmekteyiz. Buna vesile olanların başında buraq kardeşim vardır yıllar içerisinde bir çok işde beraber çalıştığımız ekibimizin beynidir. Bu ekibin temel taşı olan Mustang’ın tavsiyesi ile uzun yıllardır tanıdığım ArAnAnAdAm ve arkadaşlarıyla dostluğumuzu pekiştirip web sohbet sunucularımızı ve online radyo odalarımızı daha iyi yerlere getirmek için çabalıyoruz. Daha öncede birlikte çalıştığım Almina nın yetenegi ve radyo konusunda tecrubesi su goturmez bi gerçek olduğundan yeniden kendisi ile çalışma teklifi kırmadığı için kendisine ve tüm ekibe tşk ediyorum. Değerli kullanıcı ve uyelerimize hoş sohbetler diler adını anmadığım tüm yetkili ve emektar arkadaşlarıma kolaylıklar dilerim.

  7. ArAnAnAdAm ile kafamıza göre takılmak amaçlı ortak açmış olduğumuz http://www.HepSohbet.net isimli sohbet sitemiz kısa zaman içerisinde elit , kaliteli ve seviyeli bir platform haline gelmiş olup , bu süreçte emeği geçen başta ExCaLuBuR , MUSTANG , buraq , SiMGe ve Radyosu http://www.TRRadyo.com ile bizlere destek olan Almina’ya teşekkürlerimi sunarım. Tecrübeli yönetim ekibimiz ve Kaliteli radyomuz sayesinde tüm misafirlerimize eğlenceli zaman geçirmelerini diliyorum.Kaliteli Ve “Seviyeli Sohbet http://www.HepSohbet.net & Kaliteli Kesintisiz Radyo http://www.TrRadyo.com Ailesine” herkesi Bekliyoruz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.