Üyeliksiz Sohbet Sitesi

Ücretsiz sohbet sitesi kullanımı son zamanlarda yine eskisi gibi gündemde ve insanlar ücretsiz sohbet odalarında oldukça yoğun zaman geçiriyor. Bunun nedenlerinin en önemlisi de belki de üyeliksiz sohbet sitesinde insanların daha rahat olabilmeleri. Neden derseniz: Bir Facebook ya da İnstagram’a üye olmak istediğinizde sizden bir sürü şey isteniyor; en önemlisi de telefon numarası ve mail adresi. Ancak üyeliksiz sohbet sitesine, istediğiniz kadar farklı nickle giriş yapabilme olanağına sahipsiniz. Her seferinde farklı bir telefon numarası bulma ya da mail adresi alma gibi bir zorunluluğunuz bulunmuyor. Hatta öyle ki, pek çok ücretsiz sohbet sitesinde, almış olduğunuz nicki kaydetme zorunluluğunuz bile yok… Tabi o nicki sizden başka biri alacak ve kaydedecek olursa, sizin o nicki tekrar kullanabilme şansınız da yok.

Ücretsiz sohbet odalarına girdiğinizde, aynı anda bir çok insanla karşılaşma şansınız oluyor ve bu da size, karakterinize uygun dost, arkadaş, hatta sevgili bulabilme şansı veriyor. İnsanların kendi aralarındaki sohbetlerini izleyip, buna göre onları tanıma şansına da sahipsiniz. Sonrasında sohbetinize isterseniz genelden, kimsenin görmesini istemezseniz de özelden edebilme şansına sahipsiniz. Peki ücretsiz sohbet sitesinin avantajları bu kadarla sınırlı mı? Değil elbette. Bir üyeliksiz sohbet sitesinde neler bulabileceğinizi gözden geçirmeye devam edelim.

Eğer kullanmakta olduğunuz ücretsiz sohbet sitesinin sınırsız özellikleri varsa, her haktan sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Ne mi demek istedik? Hemen açıklayalım: Ücretsiz sohbet odalarının bazıları başlangıçta ücretsizdir; ama siz bilmeseniz de belli bir sınırınız vardır: Mesaj sınırı. Birileriyle konuşur, tanışır, tam iyi anlaşacağınızı düşünürsünüz… Bir de bakarsınız ki mesaj hakkınız dolmuş. Mesajlaşmaya devam edebilmek için söz konusu siteye bir miktar para yatırmanız gerekir. Yoksa belki de sizin kanınızın kaynadığı, içinizin ısındığı kişi bir başkası ile arkadaş olacak, ya da kendisi ile ilgilenmediğinizi düşünecektir ve ona bu izlenimi vermek istemezsiniz. İşte bir ücretsiz sohbet sitesinde bu gibi bir durum söz konusu değildir.

Ücretsiz sohbet odalarının avantajlarından bir diğeri de, size radyo dinleme olanağı sunuyor olmalarıdır. Üyeliksiz sohbet sitesinde #Radyo kanalına giderek, !istek istemiş olduğunuz şarkı ve mesajınız şeklinde yazarak, isteğinizi yayındaki DJ’e ulaştırabilirsiniz. Bunun örneğini vermek istersek:
!istek Sezen Aksu : Hoşgeldin – Merhabalar. İstemiş olduğum şarkı, yeni tanıştığım ama kısa sürede kendimi ona yakın hissettiğim Seda’ya gelsin. Teşekkürler. Keyifli yayınlar.
şeklinde yazıp göndererek, isteğinizi DJ’e ulaştırabilirsiniz.

Ücretsiz sohbet sitesinin bir diğer avantajı da, eğlenceli oyun kanallarıdır. Aynı anda çok sayıda insanla oyun oynayabilir, sohbet dahi etmeden rekabetin tadını çıkartabilirsiniz. Kim bilir, belki hayatınızın aşkına oyun oynarken rastlarsınız… O halde hadi size keyifli sohbetler…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.