Yeni Ücretsiz Sohbet Sitesi Oluşumuna Siz De Katılın

İnternet üzerinde çok sayıda ücretsiz sohbet sitesi bulabilirsiniz. Bu sohbet sitelerinin hemen hemen hepsi birbirine benzemekte olup, hatta farklı sohbet sitelerinde aynı nicklerle, nicklerin sahibi olan aynı kişilerle karşılaşabilirsiniz. Peki bunun sebebinin ne olduğunu hiç düşündünüz mü? Ne yazık ki pek çok sohbet sitesi, kullanıcıların istediği gibi değildir. Bu nedenle herkes farklı sohbet sitelerini denemektedir.

Rahatlıkla tahmin edebileceğiniz gibi bizim sitemiz de herhangi bir sohbet sitesi. Pek çok ücretsiz sohbet sitesinde biz de bulunduk ve en sonunda, bu böyle olmaz diyerek yeni bir oluşum içerisine girmeye karar verdik. Kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyen dinleyicilerimiz için senelerden bu yana hizmet vermekte olan radyomuz TR Radyo, radyo sohbet kanallarına da sahip olsun istedik.

Bildiğiniz diğer sohbet sitelerinde yer alan radyo sohbet kanalları bizim sohbet sitemizde de bulunmakta. Peki bizim onlardan farkımız ne? Her şeyin öncesinde, kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyenlere, yayın olsun da çamurdan olsun mantığı ile bakarak değil, kaliteyi esas alarak yayın yapmaktayız. Bununla birlikte, oluşumunu henüz gerçekleştirmeye başladığımız sohbet sitesinde sohbet, kelime, oyun… kanallarımız da radyo kanalına ek olarak bulunmakta.

Sizlerin isteklerine öncelik vererek oluşturmaya çalıştığımız sohbet sitesinde, dil, din, ırk ayrımı gözetmeyen yetkili kadromuz ile olmasını ve olmamasını istediğiniz şeyleri bize ulaştırmanızı; hatta isterseniz ekibimizde yer almanızı amaçladık. İstek, öneri ve şikayetlerinizi kanal yetkililerine ve adminlerimize iletebilirsiniz. Radyo sohbet kanallarında istemiş olduğunuz şarkıları yayındaki DJ’imize ulaştırabilir, sohbet kanalında sohbet edebilir, oyun ve kelime kanallarında bilginizi deneyebilir; hatta belirli aralıklarla düzenlediğimiz organizasyonlarımızda hediyeler kazanabilirsiniz.

Peki ücretsiz sohbet sitesinde bulunan oyunlarımız sadece bilgiden mi ibaret? Hayır. Günlük yaşamın stresi zaten yeteri kadar ağır iken, stres atabilmek adına arkadaşlarınızı bombalayabilir; yetkili olmadan da onları kanallardan atabilirsiniz. Kısacası, kendinizi özgür hissedeceğiniz sohbet sitesinde yerinizi bir an önce alın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.